דיזינגוף טוק

מיזם חברתי למען הקהילה

ללא תשלום

בחיים – הכל יחסים!

איך שורדים ואפילו מרוויחים בג'ונגל הפיננסי

כל יום שלישי בשעה 20:00 הרצאות ללא תשלום קומה 1-, מתחם בוטיק מעצבים (ליד הסופר פארם)

לפרטים והרשמה

רוצים לדבר איתנו? התקשרו!

17.1.17

איך שורדים ואפילו מרוויחים בג'ונגל הפיננסי

שם המרצה: רונן אביגדור (לשעבר מנכ"ל "מנורה מבטחים –פיננסים")

תחום הרצאה: כלכלה ופיננסים

תקציר ההרצאה: לאור הרפורמות והשינויים התכופים שמטרתם להגן על האינטרס הכלכלי-פיננסי של כל אחד מאיתנו, כולנו נדרשים לקבל החלטות הרות גורל, כאלו שיש ותהיה להן השפעה דרמטית על מצבנו ועתידנו הכלכלי-פנסיוני. בעזרת דוגמאות אותנטיות נפקח את העיניים ונהפוך כל אחד מהמשתתפים לצרכן אסרטיבי ומודע לזכויותיו בעניין שירותים ומוצרים פיננסיים. המשתתפים יקבלו כלים פרקטיים ופשוטים שיסעי לרתום את המערכת הפיננסית לטובתם, כך שהיא תשרת אותם במקום שהם ישרתו אותה.

24.1.17

משפחה בדרך – סיפור מסע ישראלי יוצא דופן

שם המרצה: יעל ועמית שלו

תחום הרצאה: משפחה וחברה

תקציר ההרצאה: מה קורה למשפחה שנדחסת לתוך קראוון קטן למשך חצי שנה, ויוצאת למסע משפחתי אינטנסיבי בין מקומות ואנשים זרים, ממש כאן מתחת לאף? מה הם למדו על עצמם ועל החברה הישראלית? מהן התובנות שקיבלו לחיים מאושרים ולעתיד טוב יותר? ומהו הסוד שמסתתר בקשר בינינו?

31.1.17

"שחק אותה"

שם המרצה: יישראל (סשה) דמידוב

תחום הרצאה: משחק

תקציר ההרצאה: פגישה עם השחקן ישראל (סשה) דמידוב, אחד השחקנים המוערכים בתיאטרון הישראלי, אשר זכה בשלל פרסים (בין היתר בפרס "שחקן השנה"). בערב בערב אינטימי ומרגש חולק דמידוב רגעים מיוחדים בחייו מהבמה, המשחק וחכמת הקבלה.

7.2.17

מפענחים אנשים – תובנות של מומחית לדנ"א

על המרצה: ד"ר נורית בובליל, מומחית לזיהוי דנ"א בתחום הפלילי, בעלת תואר שלישי בביולוגיה מאונ'יברסיטת ת"אל-אביב, יועצת בתחום הדנ"א הפורנזי, מרצה מן החוץ בפקולטה למשפטים באונ'יברסיטת תל-אביב ובמדרשת פייברג במכון וייצמן למדע, מרצה בתחום הדנ"א והזיהוי הפלילי לקהל הרחב, הכולל חברות, ארגונים, חוגי בית, תלמידים, מורים ועוד.

תחום הרצאה: טבע האדם

תקציר ההרצאה: מדוע קשה לנו לקבל החלטות?, מתי אנו מפסיקים לשאול שאלות? ואיך כל זה קשור לעולם הדנ"א והזיהוי הפלילי? בהרצאה מרתקת וייחודית, תחשוף ד"ר נורית בובליל, מומחית לדנ"א בתחום הפלילים, את המנגנונים הפועלים עלינו בזמן עיבוד נתונים והסקת מסקנות, תוך הצגת דוגמאות של פענוח פשעים ועבירות חמורות. ההרצאה תאפשר התבוננות לדרך בה אנו נוטים לקבל החלטות, את הטעויות שאנו עושים בדרך והכי חשוב, את הדרך לעשות זאת נכון יותר. פשע לא לדעת…

לפרטים והרשמה

רוצים לדבר איתנו? התקשרו!